Naposledy hledané
   
O SPOLEČNOSTI

Navrhujeme, vyrábíme a distribuujeme značkové pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky určené pro všechny profesní oblasti. Značkové oblečení MISTR poskytuje flexibilní systém ochrany do všech povětrnostních podmínek a pracovních prostředí. Naše výrobky splňují specifické požadavky profesionálů na pohodlí, funkčnost, design a cenu.

Patříme mezi nejvýznamnější výrobce a distributory pracovních oděvů a pomůcek. MISTR 4 LAYER PROTECTION je unikátní systém čtyřvrstvé ochrany pro práci ve ztížených klimatických podmínkách. Tyto výrobky jsou chráněny registrovanou ochrannou známkou a jsou zákazníkům poskytovány s rozšířenou zárukou.

Provozujeme nejnavštěvovanější a největší specializovaný e-velkoobchod zaměřený na prodej ochranných pracovních pomůcek v ČR. Mimořádně široká nabídka jak vlastních značkových výrobků, tak výrobků jiných předních českých a zahraničních výrobců se zárukou nejlepších cen zajišťuje mimořádný úspěch a dynamický růst divize pracovních oděvů.

Mezi naše zákazníky patří i řada významných výrobců pracovních oděvů v ČR, se kterými úzce spolupracujeme jako subdodavatelé na zakázkách větších objemů.

Naši zákazníci mohou nakupovat buď formou individuálního nákupu přes snadno ovladatelný a přehledný e-shop, formou osobní návštěvy naší prodejny nebo kontaktu s našimi poradci.

Tým specialistů neustále monitoruje trendy v oblasti ochranných pracovních oděvů a zajišťuje, aby naši zákazníci získali to nejkvalitnější zboží vždy nejvýhodněji.  

Těšíme se, že se i Vy brzy stanete našimi spokojenými zákazníky.