Naposledy hledané
   

Pracovní oděvy, obuv, ochranné pracovní pomůcky

Navrhujeme, vyrábíme a distribuujeme značkové pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky určené pro všechny profesní oblasti. Značkové pracovní oblečení MISTR poskytuje flexibilní systém ochrany do všech povětrnostních podmínek a pracovních prostředí. Naše výrobky splňují specifické požadavky profesionálů na pohodlí, funkčnost, design a cenu. Patříme mezi nejvýznamnější výrobce a distributory pracovních oděvů a pomůcek.

Provozujeme nejnavštěvovanější a největší specializovaný e-velkoobchod zaměřený na prodej ochranných pracovních pomůcek v ČR. Mimořádně široká nabídka jak vlastních značkových výrobků, tak výrobků jiných předních českých a zahraničních výrobců se zárukou nejlepších cen zajišťuje mimořádný úspěch a dynamický růst divize pracovních oděvů.

Mezi naše zákazníky patří i řada významných výrobců pracovních oděvů v ČR, se kterými úzce spolupracujeme jako subdodavatelé na zakázkách větších objemů.

Naši zákazníci mohou nakupovat pracovní oděvy buď formou individuálního nákupu přes snadno ovladatelný a přehledný e-shop, formou osobní návštěvy naší vzorkové prodejny nebo kontaktu s našimi poradci z oblasti pracovních oděvů.

Tým specialistů neustále monitoruje trendy v oblasti ochranných pracovních oděvů a zajišťuje, aby naši zákazníci získali to nejkvalitnější zboží vždy nejvýhodněji.  

Těšíme se, že se i Vy brzy stanete našimi spokojenými zákazníky.